Wigilijny outfit

piątek, 12 Grudzień 2014 -Paweł o 13:20 1 Komentarz

IMG_2679-Edit

Wigilijna kolacja to magiczny i rodzinny wieczór, więc postaraj się wpasować w świąteczny klimat.
Nawet jeśli na co dzień, nie czujesz się najlepiej w zapiętej pod samą szyję koszuli i krawacie, postaraj się tego dnia zadbać o wizerunek, który podkreśli wyjątkowość kolacji wigilijnej i zrobi wrażenie na bliskich. Poniżej kilka praktycznych wskazówek, co ubrać na tę uroczystość oraz czego unikać.

Koszula – najbardziej elegancka będzie w kolorze białym, natomiast można odejść od tego kanonu i wybrać w innym kolorze. Należy pamiętać aby koszula była w kolorze stonowanym, bez żadnych wzorów.

 

IMG_6737Koszula Bolf | Spodnie Orjean

Marynarka czy sweter ? – marynarka i koszula obowiązuje w prawie każdej sytuacji (w restauracji czy też w domu). Natomiast jeśli chodzi o sweter to jak najbardziej możemy go użyć będąc w górach, gdzie otoczenie jest bardziej weekendowe. Jeśli nie jest bardzo zimno sweter możesz narzucić na koszulę i zawiązać rękawy na ramionach.

IMG_9823Marynarka Ripro


IMG_2778-Edit
Sweter Comeor

Krawat czy mucha ? – bardziej praktycznym dodatkiem będzie mucha np. nie wyląduje nam w zupie, aczkolwiek nie każdemu ten dodatek pasuje i nie każdy jest na tyle odważny aby ją nosić. Dla pozostałych osób polecamy krawat. Przy wiązaniu krawata należy pamiętać aby sięgał do paska a nie do pępka.

IMG_4234-EditKoszula z krawatem Bolf

IMG_2610-EditKoszula Max Way z muszką i spinkami | Marynarka Red Polo | Spodnie Jack Johnson

 

Bluza, t-shirt? – przy świątecznym stole zapominamy o tym rodzaju ubioru. Koszula to must have każdego męskiego outfitu podczas wigilii. Pamiętaj także, że jeśli nawet nie lubisz być zbyt elegancki zaplusujesz u swojej partnerki więc nie wahaj się poświęcić się w ten wieczór choćby po to by ją oczarować…

IMG_9311-Edit

 

Jedna odpowiedź do “Wigilijny outfit”

  1. Sławas pisze:

    Możecie podać namiary na sukienkę tej Pani z pierwszego zdjęcia? 😉

Dodaj komentarz

*
Opinie Denley
Copyright© 2012-2015 Denley.pl. All Rights Reserved.